کارت ویزیت الکترونیک


کارت ویزیت الکترونیک

پنل اس ام اس شیراز

هر کسب و کاری متناسب با نوع خدماتی که ارائه میدهد مشتریان هدف خود را جلب می نماید و کارت ویزیت الکترونیک یکی از راه های جذب و نگهداری مشتریان می باشد . شما با استفاده از کارت ویزیت الکترونیک می توانید از پنل اس ام اس در جهتی مناسب و افزایش بازدهی روز افزون ناشی از هزینه تبلیغات پیامکی خود استفاده نمایید.

در زیر تعدادی از راه هایی که بازاریابی پیامکی در سامانه اس ام اس به روش کارت ویزیت الکترونیک در اختیار شما قرار میدهد اورده شده است:

کارت ویزیت الکترونیک پنل اس ام اس شیراز

  1. جمع آوری و استفاده از داده های مشترک شما

با مجموعه داده های مبتنی بر کلمه کلیدی، شما می توانید اطلاعات بیشتری از مشترکین خود جمع آوری نمایید و در موقعیت های متفاوت از آن استفاده نمایید.

این برنامه را می توانید بر اساس کلمات کلیدی خود ، برای جمع آوری یک یا چند فیلد سفارشی پیش فرض زیر فعال کنید: تماس با نام، نام خانوادگی مخاطب، ایمیل تماس و غیره.

اگر تصمیم به ایجاد زمینه های سفارشی اضافی در حساب کاربری خود داشته باشید، هنگام تنظیم مجموعه داده، به عنوان گزینه هایی زیر فیلدهای پیشفرض نمایش داده می شود.

هنگامی که مشترکین به درخواست داده های مجموعه داده ها از طریق اس ام اس پاسخ می دهند، ورودی آنها با شماره تلفن همراه آنها مرتبط است و در پایگاه داده ایمن ذخیره می شود. شما می توانید این اطلاعات را در هر زمان دسترسی و صادرات کنید و همچنین از آن برای شخصی سازی / سفارشی کردن پیام هایی که به طور جداگانه با نام هر یک از مشترکین آدرس داده می شود استفاده کنید.

  1. حداقل کردن هزینه تبلیغات پیامکی و حداکثر نمودن بازدهی

شما با این روش نه تنها مشتریان خود را با ارسال های بلک لیست که از طریق ارسال انبوه سیمکارت توسطاپراتور های ارسال سیمکارت یا روش های دیگر انجام می گیرد آزار نمیدهید بلکه با هزینه کمتر و در جهت مناسب تر خدمات خود را به نحوی رضایت پسندانه به مشتریان خود ارائه میدهید.

  1. امکان ویرایش مشخصات خود و اطلاع رسانی سریع

شما در هر زمان قادر خواهید بود مشخصات کارت ویزیت خود را تغییر نمایید و در طی چند ثانیه مشتریان خود را از آدرس یا شماره تلفن جدید خود آگاه نمایید و سریعا اطلاع رسانی نمایید.

و همچنین قادر خواهید بود که اطلاع رسانی فروش ویژه و یا محصولات جدید خود را به سرعت انجام دهید.

  1. ارسال نامحدود بلک لیست به مشتریان

شما می توانید به صورت نامحدود به مشتریان خود ارسال به بلک لیست انجام دهید چرا که رضایت آن ها را جلب نموده و خدمات خود را به صورت مستقیم به آن ها ارائه می دهید.

و دیگر مزایای کارت ویزیت الکترونیک:

  • مشتریان شما دیگر هیچگاه کارت ویزیت شما را گم نخواهند کرد.
  • در صورت تغییر آدرس ، شماره تماس و یا حتی کارت کسب و کارتان دیگر نیاز به هزینه مجدد جهت چاپ کارت ویزیت جدید نیاز نخواهید داشت.
  • شما مشخصات تمام مشتریان خود را نزد خود همواره دارید.
  • بالا رفتن پرستیژ کاری شما
  • تبلیغاتی کم هزینه و موثر
  • حفظ محیط زیست

[ بازدید : 1 ] [ امتیاز : 0 ] [ نظر شما :
]
[ پنجشنبه 28 تير 1397 ] [ 13:07 ] [ smsreson ]

سامانه پیام کوتاه یاسوج و کهگیلویه و بویراحمد


سامانه پیام کوتاه یاسوج و کهگیلویه و بویراحمد

شما از طریق سامانه پیام کوتاه پیام رسون قادر به ارسال انواع پیام کوتاه به کلیه ی شهرستان ها و شهر های استان کهگیلویه و بویراحمد می باشید.

لازم به ذکر است که بانک های پنل اس ام اس پیام رسون به صورت ماهانه و بطور دقیق بروز رسانی گردیده که امکان بهترین بازدهی را جهت تبلیغات برای شما فراهم می آورد.

تبلیغات انبوه پیامکی از طریق خطوط خبری به کلیه قسمت های استان کهگیلویه و بویراحمد امکان پذیر می باشد و شما می توانید با خیال آسوده پیام های بلک لیست خود را به شهرهای استان کهگیلویه و بویراحمد و شهرهایی همچون یاسوج ارسال نمایید.


[ بازدید : 2 ] [ امتیاز : 0 ] [ نظر شما :
]
[ چهارشنبه 20 تير 1397 ] [ 16:20 ] [ smsreson ]

ارسال اس ام اس انبوه به کل کشور با سامانه اس ام اس پیام رسون


ارسال اس ام اس انبوه به کل کشور با سامانه اس ام اس پیام رسون

بوسیله پنل اس ام اس پیام رسون شما به راحتی قادر خواهید بود به مخاطبان کلیه استان ها کشور اس ام اس انبوه ارسال نمایید.

در این ارسال ها شما می توانید از کلیه روش های موجود ارسال اس ام اس شهری و ارسال اس ام اس براساس کدپستی اقدام نمایید.

بانک های شماره های تلفن همراه مخاطبان کل کشور با قابلیت تقسیم بندی براساس سن و جنسیت و شغل و غیره به منظور ارسال اس ام اس انبوه هدفمند به صورت ریگان جهت ارسال های انبوه در اختیار شما قرار میگیرد.

شما جهت ارسال انبوه میتونید از خطوط ارسال محور اس ام اس با تعرفه حداقلی 70 ریال اقدام نمایید.


برچسب ها: پیام صوتی , پنل پیام صوتی , پنل پیامک , پنل پیام رسون , نمایندگی پیامک شیراز , پنل پیامک شیراز , پنل اس ام اس , پنل پیام کوتاه , کارت ویزیت الکترونیکی , پنل اس ام اس شیراز , نمایندگی پیامک ,
[ بازدید : 2 ] [ امتیاز : 0 ] [ نظر شما :
]
[ سه شنبه 19 تير 1397 ] [ 15:07 ] [ smsreson ]

نحوه استفاده از ارسال اس ام اس انبوه برای املاک و مستغلات


نحوه استفاده از ارسال اس ام اس انبوه برای املاک و مستغلات

در تجارت املاک و مستغلات، ارتباط مهم است. هر فروش موفقیت آمیز با یک نقطه تماس آغاز می شود.

از خود بپرسید: چگونه بسیاری از شکارچیان خانه با شما تماس می گیرند؟ اگر شما مانند اکثر افراد هستید، احتمالا فقط با یک تماس تلفنی یا ایمیل.

بازاریابی پیام های کوتاه به شما یک کانال جدید و ارزشمند می دهد، به شما امکان می دهد تا خریداران بالقوه بیشتری با شما تماس بگیرند و به شما امکان فروش بیشتر را می دهد. مخاطبین بیشتر، فروش بیشتر، سود بیشتر شما را به همراه خواهد داشت.

بازاریابی پیامکی چیست؟

آیا می دانستید که 40 درصد از جامعه آماری ما از اس ام اس استفاده می کنند و ترجیح می دهند با پیامک های کوتاه دریافتی خود تماس بگیرند؟ با محدود کردن خود به تماس ها و ایمیل ها تنها ممکن است قسمت اعظمی از بازار بالقوه خود را فراموش کنید.

بازاریابی پیامکی ، یا بازاریابی پیام کوتاه، یک فرم مبتنی بر مجوز تبلیغاتی است که از محبوبیت فراوان خدمات پیام های کوتاه و اس ام اس استفاده می کند. با استفاده از این رسانه همراه، شما می توانید اطلاعات مهم را به مشتریان در هر زمان و هر کجا ارائه دهید، به آنها منابع را برای خرید آگاهانه ارائه دهید.

چگونه می توانیم به شما در فروش کمک کنیم؟

تصویر 1- شکارچیان خانه همواره دنبال بهترین ملک ها جهت خرید می باشند.

اس ام اس انبوه برای املاک و مستغلات

بازاریابی اس ام اس املاک و مستغلات

آنها کلمات کلیدی سفارشی ایجاد شده توسط صاحب ملک مثلا ("خانه") را به 500010706 ارسال می کنند و بلافاصله پیام متنی زیر دریافت می کنند:

آدرس : ***

متراژ : ***

قیمت : ****

نحوه دریافت وجه: ***

تلفن تماس: ***

عکس های محل : ***

در همان زمان، شما با شماره تلفن خود یک ایمیل یا پیامک متنی دریافت می کنید. این بدان معنی است که شما در حال بررسی مورد پیش آمده هستید، در حال حاضر به این ملک علاقه مند هستید. پیگیری می کنید و به زودی معامله را خواهید بست.

آسان است؟

کمپین بعدی شما اینجا شروع می شود

این روش اینگونه کار می کند.

هر ملک یک کلمه کلیدی تعیین شده را دریافت می کند. یک کلمه کلیدی یک کلمه یا عبارت است که به یک کد کوتاه (یک شماره تلفن 5 یا 6 رقمی) ارسال می شود تا یک کمپین تبلیغات پیامکی ایجاد شود.

پیام متنی ساده برای دریافت پیشنهادات

بگذارید بگوییم شما یک خانه برای فروش در خیابان اصلی *** دارید، بنابراین شما "***" را به عنوان کلید واژه انتخاب می کنید.

این کلمه کلیدی در واقع نشانه ای برای دارایی شماست و در هر جایی با این اختصار تبلیغ شده است.

"متن *** به 500010706 برای اطلاعات ملک"

شما می توانید هر کلمه کلیدی را برای اموال خود انتخاب کنید، اما باید آن را ساده و آسان به یاد داشته باشید (درست مثل کد کوتاه ما، 500010706). شما می توانید از آدرس، نام شرکت واقعی خود، نام خود و غیره استفاده کنید.

هنگامی که برای پنل پیامکی رایگان سامانه پیام کوتاه شیراز ثبت نام می کنید، شما کلیدواژه های نامحدودی را دریافت می کنید، بنابراین یک کلمه کلیدی جدید برای هر یک از اموال شما.

چرا بازاریابی اس ام اسی؟

این کار چگونه انجام می شود. اما چرا کار می کند؟ در اینجا 3 دلیل وجود دارد.

1. آسان است.

فقط چند ثانیه برای ارسال یک متن طول می کشد، و بسیاری از مردم آن را به یک ضرب انجام می دهند. آنچه در پاسخ می گیرند، اطلاعاتی در مورد اموال و ملک است که به راحتی در هر لحظه بر روی تلفن آنها قابل دسترسی است.

2. این تلفن همراه است.

شواهدی عینی وجود دارد که تلفن همراه چیز بزرگ بعدی است. وب سایت های دوستانه عالی هستند، اما می توانند پیچیده شوند و تنها 50 درصد از آمریکایی هایی که گوشی های هوشمند دارند، به آن دسترسی پیدا می کنند. پیامک ها در تقریبا هر تلفن همراهی قابل دسترسی هستند و برای راه اندازی ساده هستند.

3. هر پیامک کوتاه یک هدایت کننده

اطلاعات تماس افراد بسیار علاقه مند به خرید یا اجاره ملکیتان را دریافت خواهید کرد. حتی اگر آنها در آن ملک نزدیک نباشند، فرصت زیادی برای هدایت آنها به مابقی املاک شما وجود دارد.

چه متنی را پیامک کنیم؟

چه چیزی باید در متن پیام کوتاه ارسالی شما قرار گیرد؟ شما می توانید هر اطلاعاتی را که می خواهید به پیامک های انبوه خود اضافه کنید و آن ها را سفارشی نمایید، اما ما توصیه می کنیم که آن را به عنوان یک لیست کوتاه در نظر بگیرید.

در اینجا فقط چند مورد می تواند برای مشتری ایجاد انگیزه نماید که شامل موارد زیر شوید:

نشانی

مشخصات

اندازه

قیمت

اطلاعات تماس شما

پیوند کوتاه به Google Maps

پیوند کوتاه به وب سایت شما

همچنین میتوانید از طریق متن پیگیری کنید تا مکالمه ادامه یابد یا به طور مستقیم تماس بگیرید.

با پنل های پیامک کوتاه رایگان ما شروع به کار کنید.

اگر آماده باشید بازاریابی پیامکی را امتحان کنید،سامانه های پیامکی متفاوتی در این زمینه فعالیت دارند که در ذیل نام آن ها می باشد ولی ما شما را تشویق می کنیم که برای یک حساب آزمایشی رایگان در سامانه اس ام اس پیام رسون ثبت نام کنید.

شما 50 پیام به همراه کلمه های سفارشی خود دریافت خواهید کرد.

و بله، واقعا رایگان است بدون کارت اعتباری وبدون قرارداد، فقط رایگان.


برچسب ها: نحوه استفاده از ارسال اس ام اس انبوه برای املاک و مستغلات , ارسال اس ام اس انبوه برای املاک و مستغلات , بازاریابی پیامکی , اس ام اس , پیامک های کوتاه , پنل پیامکی رایگان سامانه پیام کوتاه شیراز , سامانه اس ام اس پیام رسون , سامانه اس ام اس , املاک , مستغلات , بازاریابی اس ام اسی , پیام متنی , قاصدک ف ,
[ بازدید : 12 ] [ امتیاز : 0 ] [ نظر شما :
]
[ سه شنبه 14 فروردين 1397 ] [ 15:52 ] [ smsreson ]
ساخت وبلاگ تالار ایجاد وبلاگ عکس عاشقانه فال حافظ فال حافظ خرید بک لینک خرید آنتی ویروس دانلود آهنگ جدید دانلود تک آهنگ انجام پروژه متلب افزایش فالوور اینستاگرام ثبت برند مجله اینترنتی دلنا
بستن تبلیغات [X]